Foto/ Të famshmit  që do t’ju frymëzojnë për t’u dobësuar!

Të famshmit duken të përsosur, sipas normave shoqërore. Ne presim që ata të kenë, fytyrë të shndritshme, bel të hollë, pa dhjamë, dhe buzë të plota. Dhe ndonjëherë, megjithëse kilet e tepërta ua prishin imazhin, disa vipa janë detyruar të dobësohen. Dritare.net ka sjellë për ju, të famshmit që humbën kilet e tepërta dhe do t’ju frymëzojnë juve të dobësoheni./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Zgjedhjet në PS, Balla: Ja kur dalin institucionet e reja!

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.