Foto/ Takat që janë në modë këtë dimër

Tashmë jemi në një fazë të modës ku çdo gjë duket parajsë.

Kjo sepse janë kaq shumë mënyra kombinimesh të trendeve të vjetra me ato të reja, të cilat përbëjnë një kaos të mrekullueshëm. Megjithatë, nga java e modës në një qytet tek tjetri, kemi vënë re se në rrugët e tyre po shohim sërish trendin e takave të shkurtra të njohur ndryshe si “kitten heel”. Po ju tregojmë vetëm dy arsye pse kjo lloj take është kaq e dashur:

LEXO DHE :  Pije të ftohta apo të ngrohta në verë? Zbulojeni tani, dhe befasohuni!

1. Janë super të rehatshme, 2. E tregojnë këmbën tepër elegante, duke të dhënë përshtypjen sikur keni veshur taka të larta.
Në fotot e mëposhtëme do të gjeni disa mënyra si t’i vishni ato./Lapsi.al

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.