Foto/ Situatë e sikletshme në Festivalin e Filmit në Kanë, modeles i del gjoksi jashtë

Modelja braziliane Fendanda Liz, u shfaq me një pamje të mrekullueshme në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë.

Zeshkanja e bukur kishte zgjedhur një fustan të verdhë bust, që fatkeqësisht iu kthye në një siklet të madh për të.

Në një moment, teksa pozonte për fotografët, yllit i rrëshqiti poshtë fustani, duke i zbuluar kështu gjoksin.

LEXO DHE :  Kate dhe William përjetojnë tmerrin, sa nuk u rrëzohet avioni

Si profesioniste që është, ajo u mundua ta mbulonte incidentin me buzëqeshje, duke mbajtur fustanin me duar, por nuk ia doli të mos vihej re dhe të merrte vëmendje./E.B-dritare.net

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.