Foto/ Si u veshën të famshmit në Emmy 2018

Është mbajtur edicioni i radhës i ndarjes së çmimeve Emmy 2018.

Në këtë ceremoni, kanë marrë pjesë aktorë, regjizorë e njerëz të fasmshëm të botës së filmit dhe jo vetëm.

Kompanitë e prodhimit të filmave, HBO dhe Netflix fituan çmimet më të mëdha nga ky edicion, 23 secili.

LEXO DHE :  Kryemadhi një ditë para protestës: Të distancohemi nga dhuna, beteja jonë hapja e negociatave

Dritare.net sjell më poshtë disa nga veshjet e vipave që morën pjesë në Emmy 2018./ I.M-Dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.