Foto/ Si u veshën këngëtarët e famshëm, në iHeartRadio Awards

Të enjten mbrëma u mbajt në Los Anxhelos eventi i iHeartRadio Awards, ku morën pjesë gjithë yjet e muzikës. Në këtë natë, shumë vipat u nderuan me çmime të ndryshme. Përpos talentit në muzikë, disa vipa na treguan edhe shijet e tyre të modës.

Taylor Swift dhe Katy Perry, ishin kontrast i njëra-tjetrës, njëra veshur si ylber, e tjetra bardhë e zi.

LEXO DHE :  Murrizi: Dashuria e vjetër, Rama dhe Basha mbarojnë për njeri-tjetrin

E mos të flasim për Bebe Rexhën, që na u duk si Zorro kur e pamë në fillim.

Nga Bebe Rexha, te Katy Parry dhe shumë vipa të tjerë, dritare.net ka sjellë për ju veshjet e tyre në eventin e muzikës. Mos i humbisni!/K.C/dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.