Foto/ Si të dukeni me stil, duke veshur këpucë të sheshta

E keni parasysh dhimbjen e këmbëve kur qëndroni për një kohë të gjatë mbi taka të larta? Nëse ju nuk i keni dëshirë t’i vishni takat, por i vishi sepse vetëm në këtë mënyrë do dukeni më me stil, dritare.net ju sugjeron të shkoni deri në fund të këtij artikulli dhe do zbuloni zgjidhjen që do ju shpëtojë nga tortura e takave të larta.

LEXO DHE :  Video/ Vajza nudo ndjek protestën e opozitës nga hoteli në Tiranë

Këpucët e sheshta janë zgjidhje “hallesh” për femrat, sepse do ju bëjnë të dukeni shumë me stil dhe këmbët nuk do ju lodhen fare. Për të parë sesi të kombinoni këpucët e sheshta me vete, shikoi fotogalerinë më poshtë. /E.B-dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.