Foto/ Si ishte jeta e Kate Middleton, para se të martohej me princin Uilliam!

Para se të martohej me princin Uilliam dhe të bëhej Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton ishte një grua normale. Shkonte në supermarket, vishte minifunde me xixa, dilte natën me shokët dhe shoqet e saj dhe e kalonte verën duke pritur festat emocionuese.

Natyrisht, vjen nga një familje e pasur dhe fakti se është martuar me një princ do të thotë se, Kate nuk është si gjithë të tjerat. Por disa fotografi të vjetra tregojnë se, si ishte jeta e Kate Middleton, para se të hynte në mbretëri. Për më shumë klikoni në fotogalerinë më poshtë./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  A do të ketë dhunë nesër? Ja si përgjigjet Basha!

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.