Foto/ Si e kaluan vipat fundjavën e Pashkës!

Pas një jave të gjatë lodhjeje, stresi, fundjava është ajo që na relakson dhe argëton. Por kjo fundjavë është më e veçantë, pasi këtë të diel katolikët festojnë Pashkët.

Shumë vipa kanë zgjedhur ta festojnë në mënyra të veçanta të dielën e Pashkës. Disa kanë shkuar në kishë, e të tjerë festojnë me familjarët e tyre. Por le të mos i zbulojmë të gjitha. Dritare.net ka sjellë për ju në galerinë më poshtë, fundjavën e vipave. Mos i humbisni!/K.C/dritare.net

LEXO DHE :  5 mënyra të thjeshta si të rrisni vetëbësimin tuaj


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.