Foto/ Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!

Tanimë jemi në fundjavat e fundit të sezonit turistik, para se zyrtarisht të fillojë puna, sezoni i ri televiziv dhe shkolla.

Vipat shqiptarë, kanë shfytëzuar edhe këtë fundjavë për pushime.

Fragmente dhe copëza nga destinacionet që njerëzit kanë zgjedhur për të pushuar, i postojnë në rrjetet e tyre sociale.

LEXO DHE :  Angela Martini viziton banorët e prekur nga tërmeti në Durrës

Disa vipa kanë zgjedhur malin me freskinë dhe natyrën, ndërsa të tjerë kanë zgjedhur detin, me bukurinë dhe ujin e kristaltë. Ku dhe si e kaluan fundjavën vipat, shikojini në galerinë më poshtë./I.M- dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.