Foto/ Si dukeshin yjet e Hollivudit në vitet ’90

Duket sikur vitet ’90 ishin dje. Nuk kishim telefon, luanim bashkë dhe argëtoheshim pa masë. Vështirë të besosh që kanë kaluar pothuajse 30 vjet dhe gjithçka ka ndryshuar. Tani kemi internet me shpejtësi të lartë, telefonat inteligjentë dhe faqet e medieve sociale ku mund të postojmë 100 foto në ditë. Por fotografitë në këtë artikull janë me të vërtetë unike dhe nuk ka kopje të tyre.

LEXO DHE :  Plagosja e vëllait të kryebashkiakut, arrestohen dy persona në Bulqizë

Dritare.net sjell për ju foto të yjeve të Hollivuadit si ishin në vitet ’90.

Zbuloni më shumë në galerinë më poshtë!/K.C/dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.