Foto/ Si dukeshin të famshmit, para operacioneve plastike!

Duhet ta pranojmë, pamja është shumë e rëndësishme. Akoma më shumë kur ti je vip. Si rezultat karriera e një personi, varet nga pamja e tij. Për t’u përmirësuar, ata i nënshtrohen ndërhyrjeve kirurgjikale, ndryshojnë ngjyrë apo i presin flokët. Por mos të flasim më shumë dhe të shohim rastet reale. Dritare.net sjell për ju në galerinë më poshtë, foto të vipave, si ishin dhe si janë transformuar nga operacionet plastike./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Lufta në Siri/ Publikohet letra, Donald Trump i shkruan Erdoganit: Mos u bëj budalla!


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.