Foto/ Shuhet vatra e fundit e protestës, lirohet fakulteti i Juridikut!

Që prej 7 janarit, fakulteti i Juridikut ka qenë i mbyllur për shkak se disa studentë kishin vendosur që të mbyllnin të gjitha hyrjet me karrige dhe tavolina.

Por, duket se vatra e fundit e protestës është shuar, dhe studentët e këtij fakulteti kanë hapur dyert mbrëmjen e së hënës.

LEXO DHE :  I bën komentin e shëmtuar, ja përgjigjja fantastike e Bleona Qerretit!

Studentët i kanë adresuar dekanit Artan Hoxha edhe disa kërkesa në përfundim të bojkotit të tyre./ I.M-Dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.