Foto/ Shtëpia ideale! Arredim me stil, pa harruar edhe pishinën

Të kesh një shtëpi me pishinë, është një gjë që shumë e ëndërrojnë. Por jo të gjithë e kanë luksin ta kenë një të tillë. Më poshtë kemi përzgjedhur shtëpitë më të bukura që brënda tyre kanë edhe një pishinë./dritare.net

LEXO DHE :   Një ide për kostume, nga moderatoret e pasditeve!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.