Foto/ Shpërthim i fuqishëm në Paris, disa të plagosur

Parisi është tronditur mëngjesin e së shtunës nga një shpërthim i fuqishëm në një ndërtesë.

Pas shëprthimit ndërtesa ka marrë flakë, ndërsa raportohet për disa të plagosur.

Mësohet se nga shpërthimi që ka ndodhur në një furrë buke disa persona kanë mbetur të plagosur, numri i tyre ende nuk konfirmohet nga autoritetet.

Ende nuk dihen shkaqet e këtij shpërthimi, ndërsa ekipet e zjarrëfikësve dhe policia janë në vendin e ngjarjes./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.