Foto/ Goditet nga makina, vdes vajza katërvjeçare e artistes së njohur

Vajza e yllit të Broadway, Ruthie Ann Miles, është goditur nga një makinë dhe si pasojë ka humbur jetën. Miles, e cila është shtatzënë dhe po kalonte bashke me vajzen e saj kater vjecare  rrugën në lagjen Brooklyn Park të Nju Jorkut të hënën, kur papritur  u godit nga  një shofer i dehur pasi kaloi semaforin me të kuqe.

Image result for Ruthie Ann Miles

Artistja është në spital jashtë rrezikut për jetën, transmeton “Klan Kosova”. Edhe foshnja e saj e palindur është mirë.

LEXO DHE :  Meghan Markle publikon foton që s'e kishim parë nga pagëzimi i princit Archie

Sipas New York Daily News, edhe disa persona të tjerë u goditën nga e njëjta makinë.

Image result for Ruthie Ann Miles kid

Një grua tjetër, mike e Miles e quajtur Lauren Lew, u plagos gjithashtu dhe është në gjendje të mirë.

Djali i saj një vjeçar Jozueu vdiq, megjithatë.

Related image

Sipas mediave lokale, shoferi i dehur Dorothy Bruns 44 vjec, kishte probleme të ndryshme shëndetësore, përfshirë sklerozë të shumëfishtë./d.m-dritare.net

A GoFundMe page has raised more than $250,000 for Ms Miles' family

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.