Foto/ Shikoni si objektet janë transformuar në art!

Kur një mendje krijuese sheh diçka, kur e prek atë, e kthehen në art. Një artist i rrugëve, i ka transformuar gjërat e zakonshme, të mërzitshme në një art vërtet interesant.

Dritare.net dëshiron të ndajë me ju disa nga krijimet e tij ku tregohet se njerëzit kanë një mendje kreative dhe se me anë të kreativitetit, ata arrijnë të transformojnë gjithçka. Shikoni fotot, më poshtë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Video/ Prokuroria lëshoi urdhër-shoqërimi për Bashën, mbledhje e jashtëzakonshme në PD

Vëmendje: Nëse nuk iu shfaqet galeria, klikoni këtu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.