Foto/ Shikoni disa nga pemët më të veçanta në botë!

Pemë ka ngado, por përgjithësisht janë të njëjta. Janë vetëm disa vende në botë që njerëzit rrisin, ose rriten pemë të veçanta. Dritare.net do ju tregojë disa më të mrekullueshmet. Shikoni në galeri pemët nga më të mëdhatë e deri tek më të lulëzuarat./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Foto/ Doni të dini ku është kjo mrekulli shqiptare?


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.