Foto/ Shihni veshjet më të bukura në Festivalin e Kanës!

Të martën mbrëma startoi edicioni i 72-të i Festivalit të Filmit në Kanë. Yje nga e gjithë bota parakaluan në tapetin e kuq, ku shfaqen dhe look-un e përzgjedhur për këtë ditë të rëndësishme. Deri më datën 25 maj do të prezantohen disa nga produksionet e filmit më të vlerësuara në gjithë globin dhe vipat pjesëmarrës në këtë festival do të shfaqin stilin e tyre. Dritare.net ka sjellë për ju, në galerinë më poshtë, veshjet më mahnitëse të vipave në Festivalin e Filmit në Kanë./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Ky është maturanti i vetëm ndër dhjetë më të mirët në Shqipëri


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.