Foto/ Shihni çfarë mesazhi i çon Noka, Ramës

Deputetët e Partisë Demokratike i kanë futur në punë pankartat. Deputeti Flamir Noka njërën prej tyre ja ka çuar kryeministrin në vendin e tij.

Teksa kryedemokrati Basha ishte ne foltore dhe po fliste, Noka i eshte afruar Rames dhe i ka lënë pankartën me shënimin “Liro Kuksianet”. V.D/dritare.net/

LEXO DHE :  PD tha se u qëllua makina e kryetarit të Këshillit, Policia e Durrësit: Ja e kujt ishte!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.