Foto/ Sandalet më trend të kësaj vere!

Moti i ngrohtë më në fund erdhi. Dhe ne po heqim avash-avash xhupat dhe trikot e trasha. Po bëhemi gati për verën e bukur dhe të nxehtë. Ndërsa për 5 muaj nuk kemi bërë fare pedikyr, tashmë ka ardhur koha, apo jo? Megjithëse, dritare.net ka sjellë për ju sandalet më të bukura, më të rehatshme, sa askush nuk do t’i vërejë ‘mangësitë’ që mund të keni në këmbë. Ose të paktën do t’ju frymëzojnë juve të shkoni në një sallon për pedikyr, ose t’i bëni vetë.

LEXO DHE :  Anulohet vendimi për kthimin e Fakultetit të Gjeologjisë, në Pallatin e Drejtësisë

Zbuloni në galerinë më poshtë, sandalet më të bukura që duhet të vishni këtë verë!/K.C/dritare.net