Foto sa 1 mijë fjalë. Si e shpreh dhimbjen gazetarja, për humbjen e djalit

Aksidenti tragjik i pak ditëve më parë në ish- Bllok në Tiranë, i mori jetën këngëtarit Ergi Dini dhe shokut të tij Kejdi Halili. Kejdi Halili ishte djali i vetëm i gazetares, poetes dhe pedagoges së Universitetit të Tiranës, Erenestina Halilit.

Nëna e tij në një reagim pa fjalë ka postuar një foto te Krishtit të kryqëzuar në profilin e saj në Facebook. Ndërkohë që foto profili ka vendosur atë të Virgjëreshës Mari. Vetëm kështu mund të shprehet dhimbja e një nëne që ka humbur djalin e vet.

LEXO DHE :  Arta Dade: Nëse opozita vazhdon kështu, PS do të marrë mandat të tretë!

Poshtë fotos janë lumë mesazhet ngushëlluese për humbjen e madhe dhe apel për përballimin e dhimbjes.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.