Foto/ Roza Lati nuk njihet më, shihni ç’u bën flokëve!

Roza Lati ka bërë një ndryshim drastik në look. Moderatorja e “Why not” ka vendosur të lyejë flokët, dhe në fakt i leu. Por me këtë ngjyrë, ajo nuk njihet fare.

Preferenca e radhës e Rozës ishte ngjyra rozë. Pasi paralajmëroi se do të vinte me një ndryshim drastik në look, Roza me të vërtetë erdhi, dhe si erdhi?

LEXO DHE :  Foto/ Aksident i frikshëm në Kukës, ja si është shkatërruar kamioni!

Me flokët rozë./K.C/dritare.net

 

 

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.