Foto/ Rihana provokon me këto poza seksi

Këngëtarja e famshme dhe superseksi vazhdon të ‘godasë’ ndjekësit e saj me postime që marrin miliona like.

Në postimin e fundit në Instagram bukuroshja shfaqet tejet provokuese dhe e mahnitshme.

Përpos një këngëtare e madhe Rihana është dhe një femër me forma që çdo femër do ti donte./Dritare.net

LEXO DHE :  Kursi i këmbimit valutor, datë 13 nëntor 2019

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.