Foto/ Reperi shqiptar baba për herë të parë, ja dedikimi i veçantë për të birin!

Reperi i njohur shqiptar Blasta është bërë baba për herë të parë dhe lajmin e bën të ditur vetë me anë të një fotografie të postuar në instagram.

Blasta shkruan se djalin e ka quajtur Tris dhe i premton se do të jetë aty për të në çdo moment.

LEXO DHE :  Rrezikojmë të hyjmë në krizë politike, nëse BE i thotë JO çeljes së negociatave? Ja si përgjigjet komisioneri Hahn!

‘Babi ka me u kanë për ty n’çdo sekondë, kudo e nëpër çkado, për me ta lehtësu çdo sfidë që ta sjell jeta! Kështu që ëndërro shumë i vogli im’, shkruan reperi./e.k-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.