Foto/ Raste kur rrjetet sociale na kanë gënjyer bukur

Mund të keni parë shumë foto në Instagram dhe keni menduar se janë të vërteta, por në fakt nuk kanë qenë. Kjo sepse në rrjete sociale është shumë e lehtë të gënjesh. Dritare.net ju sjell disa foto që tregojnë sesi njerëzit kanë gënjyer. Pra janë treguar dy anët e medaljes, si mendonim ne që është dhe si është në realitet. Shikoni foto në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Foto/ Letra e Ramës, Skënder Gjinushi dhe Nard Ndoka ‘pushtojnë’ rrjetin për sot

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.