Foto/ Rama: Disa pamje nga rruga e re e Ulzës!

Kryeministri i vendit, Edi Rama ka zgjedhur t’u urojë shqiptarëve një ditë të mbarë, me disa foto nga rruga e re e Ulzës.

“MIRËMËNGJES 😃

dhe me këto pamje të rrugës së re të Ulzës, ju uroj një ditë të mbarë 😊”,-shkruan Rama në facebook./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Kur Rama të merr edhe Luljetën

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.