Foto/ Rama: Dhërmiu i vjetër, rilindi dhe po shkëlqen

Kryeministri i vendit, Edi Rama ka ndarë me shqiptarët në Facebook disa pamje nga Dhërmiu.

Kryeministri shkruan se, Dhërmiu i vjetër po rinis të shkëlqejë, falë programit të Rilindjes Urbane.

“Deri dje i zhytur në zymtinë e harresës, sot Dhërmiu i vjetër po rinis të shkëlqejë, falë programit tonë të Rilindjes Urbane dhe një pune prej milingonash, gur pas guri e tjegull pas tjegulle😊☀️🇦🇱”,- shkruan Rama./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Rikthehet frika në Itali/ Shënohen sërish tërmete

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.