Foto/ Rama dhe Linda luajnë me Zahon e vogël!

Kryeministri i vendit Edi Rama, përmes një postimi në faqen e tij zyrtare në Instagram është shfaqur me djalin e tij të vogël, Zahon dhe bashkëshorten e tij Linda.

Këtë mbrëmje shkurti Kryeministri Rama ja ka kushtuar familjes së tij e më së shumti Zahos së vogël.

LEXO DHE :  Kriza politike/ Zbulohet vendimi, Meta: Ja çfarë do të bëj me 22 tetor!

Teksa e kanë kapur të dy prindërit për dore, e kanë hedhur lart duke lujatur me të. E ndërsa krahas fotos Rama shkruan: “INSTA 😍F THE DAY”./A.C/dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.