Foto/ Rama dhe Bushati, me tren drejt Brukselit

Ditën e sotme kryeministri i vendit, Edi Rama pritet të marrë pjesë në samitin e NATO-s në Bruksel së bashku me ministrin e Punëve të Jashtme, Ditmir Bushatin.

Sot, pas përfundimit të samitit në Londër, kryeministri Rama dhe Bushati janë nisur drejt Brukselit me tren, që nga Londra.

LEXO DHE :  Policia publikon pamjet e shpëtimit të shoferit që ra në Shkumbin: Drejtonte mjetin i dehur

Përmes një fotoje të publikuar nga “Albanian Goverment”, (Qeveri shqiptare), shihet Rama dhe Bushati teksa janë duke udhëtuar drejt Brukselit me tren.

Poshtë fotos shkruhet: “Rrugës për Samitin e NATO-s në Bruksel, pas një dite produktive në Samitin e Londrës.”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.