Foto/ Qytetarët me pankarta pikante në protestë

Në orën 11:00 pritet të nisë protesta e opozitës para Kryeministrisë. Mësohet se, qytetarë nga rrethet e vendit janë nisur drejt kryeqytetit, për t’u bashkuar më pas para Kryeministrisë.

Në autobusët me protestueses, qytetarët kanë vendosur pankartat e tyre, me anë të të cilave i adresojnë mesazhe të caktuara qeverisë.

LEXO DHE :  Shpërndanin drogë, policia arreston katër persona

“Ky është fundi i hajdutëve”, “Edi Rama ke marrë fund. Po vijnë shkodranët si lumë.” “VOA tapes. Rama+crime bought elections. Rama+Dako+Avdylajt”, “Edi Ramës populli ia ka prerë biletën në të sëmës”, janë disa nga pankartat e qytetarëve./K.C/dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.