Foto qesharake/ Ja si ndryshon jeta kur bëhesh me fëmijë!

Të gjithë e dimë që fëmijët janë shumë të ëmbël, por nga ana tjetër e dimë se çfarë do të thotë të kujdesesh për ta. Është një sfidë e vërtetë për prindërit, dhe këtë jua tregon dritare.net nëpërmjet disa fotove qesharake. Shikoni në galerinë më poshtë si ndryshon jeta, pasi bëhesh me fëmijë!/K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Jetojnë në kushte eksteme/ Babai dhe vajza 8-vjeçare kanë menduar të vetëvriten

Vëmendje: Nëse nuk iu shfaqet galeria, klikoni këtu

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.