Foto që tregojnë çfarë do të thotë dashuri e përjetshme

Dashuria është një nga ndjenjat më të forta në botë, dhe të gjithë e zotërojnë këtë ndjenjë.  Falë “kimisë” mes njerëzve të ndryshëm,  njerëzit kanë arritur të përballojnë shumë sfida bashkë. Dritare.net sjell për ju disa nga fotot më të bukura të të moshuarve që tregojnë se dashuria vazhdon të jetë e njëjtë dhe premtimi bashkë në sëmundje dhe shëndet, është mbajtur. Shikojini!/E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Foto/ Vuvuzela, daulle dhe pankarta, ja situata para kryeministrisë

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.