Foto/ Puthje plot pasion, biondet skena erotike në taksi

Chloe Ferry e Geordie Shore dhe Bethan Kershaw kanë dhuruar skena erotike teksa dalin nga një party, në taksinë rrugës për shtëpi. Ajo është anëtarja më e re e Geordie Shore dhe Chloe Ferry i dha Bethan Kershaw një mirëseardhje shumë të ngrohtë në familje, ndërsa e puthi në buzë egërsisht, duke xhiruar për serinë e re në Newcastle, informon dritare.net

LEXO DHE :  Shengeni Ballkanik/ Tarifa: Drejtoria Rajonale për vendet e Ballkanit nuk është marrë fare me marrëveshjen

Veteranistja e Geordie Shore, Chloe, dhuroi një shfaqje shumë të dashur, ndërsa ajo puthi gjithë pasion Bethan në pjesën e pasme të taksisë, pasi dolën nga një party, dhe u nisën për në shtëpi. Dritare.net ka sjellë për ju foto të biondeve teksa puthen në taksi. Zbulojini në fotogalerinë më poshtë./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.