Foto/ Puthje dhe përqafime mes “grave” të Ramës

Në seancën e djeshme në Kuvend, janë votuar 4 ministrat e rinj të qeverisë Rama. Pas votimit të Ministres së Mirëqenies Sociale dhe Rinisë, Olta Xhaçka si dhe Ministres së Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, qeveria shqiptare ka një numër rekord të ministreve femra. Ato janë filmuar dje pas daljes nga Kuvendi, ku nuk mungojnë puthjet, përqafimet dhe urimet për ministrat e rinj.

LEXO DHE :  U dhunua pak ditë më parë, transgjinorja: Më mirë të kisha vdekur!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.