Foto/ Protesta në fokusin e Hektor Pustinës!

Të enjten është mbajtur në Tiranë protesta e radhës e opozitës shqiptare, e cila tanimë ka dalë nga Parlamenti pas djegies së mandateve. Mijëra njerëz kishin ardhur për të protestuar në Tiranë në mbështetje të opozitës.

Më poshtë janë disa foto të fotoreporterit të njohur shqiptar, fotograf i Associates Press, Hektor Pustina, i cili ka fiksuar disa çaste të protestës së 21 shkurtit. Fotot janë ekskluzive për dritare.net

LEXO DHE :  Durrës/ Pas 3 orësh në operacion, humb jetën 16-vjeçari që u përplas nga treni

Zbulojini në galerinë më poshtë!/Dritare.net

Vëmendje! Nëse këtë artikull  e keni hapur nga Facebook, për të shikuar fotogalerinë e plotë ju lutem klikoni në, www.dritare.net.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.