Foto/ Protesta e opozitës, garda e pajisur me kamera të rezolucionit të lartë

Policia e Shtetit por edhe Garda ka marrë masa për mbarëvajtjen e protestës së sotme, ndërkohë vihet re që mbi kryeministri, mbi godinën e Kryesisë së Kuvendit dhe mbi godinën e Parlamentit janë vendosur snajperistë dhe efektivë të pajisur me kamera dhe aparate fotografikë.

LEXO DHE :  Foto/ Brenda dasmës madhështore të modeles së Victoria's Secret!

Ajo që vihet re në protestën e sotme është se garda është pajisur me kamera të rezolucionit të lartë që do tu mundësojë autoriteteve të evidentojnë elementët që mund të shkaktojnë dhunë në këtë protestë të 6-të kombëtare të opozitës. / e.k-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.