Foto/ Princeshë Eugenie zbulon për herë të parë, shenjën e operacionit

“Mendoj se, koncepti i bukurisë duhet ndryshuar, duke i treguar njerëzve, shenjat që kemi dhe duhet të ndihemi krenar për to.”,- ka thënë në një intervistë princeshë Eugenie. Dhe ka të drejtë.

Kur ishte 12 vjeçe, princesha kaloi një operacion të vështirë, në shtyllën kurrizore. Dhe pavarësisht se vitet kaluan, shenja nuk është larguar, nga kurrizi i saj. Këtë mund ta shohim farë qartë, në fotot e dasmës së princeshës.

Sot princesha kurorëzoi në martesë, fejesën e saj me Jack Brooksbank. Dhe jo vetëm që, dasma ishte madhështore, por edhe princeshë Eugenie dukej mahnitëse.

LEXO DHE :  Bashkia Tiranë dhuron 1 milionë dollarë për tërmetet, këshilltarët japin pagat e tyre

Eugenie nuk vuri vello, por veshi një fustan me dekolte të hapur, dhe një kurorë me gurë smeraldi, informon dritare.net

Dekolteja e hapur i tregonte shenjën, në shtyllën kurrizore. Mund edhe ta mbulonte, me një fustan tjetër. Por nuk e bëri, pasi ajo beson se, femra duhet ta tregojë bukurinë e saj, pavarësisht shenjave, ‘të shpifura’,  siç i cilësojmë ne.

Rezultate imazhesh për princes eugenia weeding spinal surgery

Dhe ka të drejtë! Bukuria nuk qëndron vetëm te make up-i, ose veshjet shik, por edhe te shenjat./K.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.