Foto/ Portieri i Liverpool, në plazh me ish të dashurën e Ronaldos

Loris Karius gjen ngushëllim te ish e dashura e Kristiano Ronaldo, pas gafave që bëri në Kiev, gjatë finales së “Champions League”.

Siç duket, Karius ka zgjedhur, Bora-Borën, për t’u relaksuar, dhe sigurisht bashkë me ish-in e Ronaldos, Daniella Grace.

LEXO DHE :  Artan Hoxha: Më e rëndë se përgjimet e votave është dosja e 200  mijë eurove të Metës

27-vjeçarja është bërë e famshme edhe si ish e dashura e një tjetër lojtari, Cristiano Ronaldos, i cili në finalen e Kievit nuk arriti të shënonte në portën e Loris Karius, edhe sepse nuk ishte e nevojshme./K/C/Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.