Foto pikante/ Gazetarët në Stamboll me Air Albania

Të premten, dhjetra gazetarë shqiptarë, udhëtuan drejt Stambollit, me avionin e kompanisë shqiptare “Air Albania”.

Mes gazetarëve shqiptarë që udhëtuan në Stamboll ishte edhe gazetari i Dritare.net, i cili sjell për të gjithë lexuesit momente pikante nga vizita në Stamboll .

Çfarë po i thotë vallë Dajana, Mira Kazhanit në nisje të avionit për Stamboll?

Në Turqi fryn shumë erë

Mira prek tokën e Turqisë, përsëri era bën punën e vetë me flokët

 

Shyqr që zbritëm nga avioni, ta heqim telefonin nga “Aeroplan mode”

Balla me tuta e atlete, duket si Rama, ose sa gjysma Ramës, më mirë ta themi.

LEXO DHE :  Ja shenjat astrologjike me karakterin më të fortë

Ermali bën sikur nuk e sheh aparatin

 

Flogert, shiko këtej të lutem.

 

Tani përballemi me pallatin e Sulltanit, në filma e kemi parë, kështuqë po e shohim edhe haremin live.

 

Çaj turk në sarajet e Sulltanit, për gazetarët

Përshëndetje të mjatë e të djathtë

 

Çfarë po i fusin Albanës në çantë.

 

Flogert, as kjo foto nuk bën, sepse e merr vëmendjen Shpëtimi.

Shumë bukur kolege, por kujdes këpucët.

Përfundimisht kjo foto nuk bën.

Kjo, më mirë.

Nw galerinë më poshtë mund të shikoni foto të tjera jopikante nga udhëtimi i gazetarwve në Stamboll./ Isa Myzyraj-Dritare.net

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.