Foto/ Pas tradhtisë, vajza bashkon Khloe Kardashianin dhe Tristan Thompson

Festa e datëlindjes së True ka bërë bashkë mamin dhe babin, Khloe Kardashianin dhe Tristan Thompsonin.  Ylli 34-vjeçar dhe 28-vjeçari qëndronin larg njëri-tjetrit, ndërsa i këndonin ‘Gëzuar datëlindjen!’ vajzës së tyre.

Megjithëse, Tristan e tradhtoi me miken e Kylie Jenner, Jordyn Woods më 19 shkurt, duket se mes tij dhe Khloes ka mbetur një miqësi, vetëm për hir të vajzës së tyre./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Rita Ora i futet sportit, poston foto nga fusha e futbollit!PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.