Foto/ Pas skandalit me të dashurën, deputeti bën diçka tjetër me gruan

Deputeti Haxhi Shala është një ndër deputetët më të përfolur kohët e fundit. Në media u tha se ai kishte një lidhje jashtëmartesore. Vajza, që pretendonte se ishte e dashura e tij, jetonte në Gjermani dhe ishte këngëtare. Anxhelina Shala nxori foto në krevat me deputetin, si dhe kërcënimet, që i kishte bërë gruaja e deputetit.

Deputeti ka thënë se ajo është një nga përkrahëset e tij. Pas fotove erotike, ai nuk reagoi. Ndërsa këtë të diel ka vendosur të tregojë, se ka një jetë të lumtur me gruan e tij. Ai ka zgjedhur të kalojë një fundjavë ndryshe, në Valbonë.

LEXO DHE :  Foto/ Brenda festës së çmendur të datëlindjes, së Taylor Swift!

“Një vikend në bjeshkët e Valbonës”, – ka shkruar deputeti në Facebook, përkrah fotos së tij me gruan./L.P./Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.