Foto/ Pas sherrit me Ramën, Blushi “arratiset” në Palermo

Deputeti Ben Blushi ka shkuar në Palermo për të ndjekur ndeshjen e kombëtares shqiptare me Italinë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë kreu i LIBRA-s i cili ka postuar foto nga rrjetet sociale.

Një ditë më parë në Kuvend deputeti Blushi u përplas me kryeministrin Rama dhe me ministren e Arsimit Lindita Nikolla. Sot në media dolën edhe SMS, që Blushi shkëmbente me Andi Bejtjan dhe një person të panjohur, ku e komplimentonin për debatin në Kuvend.

LEXO DHE :  Dorëheqja e May, dy kandidatë të rinj i bashkohen garës


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.