Foto/ Pas ndarjes, Selena Gomez ribashkohet me Justin Bieber

Selena Gomez, pas një lidhje prej 10 muajsh me këngëtarin The Weeknd, është ndarë për t’u rikthyer në krahët e dashurisë së saj të parë dhe ndoshta të vetme.

Thuhet se shkaku kryesor i ndarjes ka qenë distanca.

Por ndërkaq, Selena Gomez është parë shpesh ditët e fundit në praninë e ish të dashurit, Justin Bieber. Çifti simpatik që ka bërë për vete miliona fansa në të gjithë botën, janë parë duke shijuar një shëtitje me biçikletë, të buzëqeshur e në humor të mirë.

LEXO DHE :  Foto/ Vajza e Barack Obamës shkon në mbrëmjen e maturës dhe duket mahnitëse

Më pas ata kanë pirë një kafe në Los Angeles dhe madje gjatë një momenti, 25 vjeçarja ka mbështetur kokën e saj në supin e Justin-it, duke shtuar dyshimet për një rikthim mes tyre./d.r-dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.