Foto/ Pas debatit të ashpër, Justin Bieber dhe Hailey Baldwin shfaqen të lumtur në plazh

Hailey Baldwin dhe Justin Bieber po shijojnë temperaturat e nxehta te Laguna Beach në Kaliforni. Çifti është fotografuar duke bërë plazh në këtë zonë.


Hailey dukej e mahnitshme veshur me bikini rozë fillimisht dhe më pas me këmishën me kuadrate të Justinit, informon dritare.net

LEXO DHE :  Këto janë fotot që mund të shkrepen vetëm një herë në jetë!

Një ditë pas sherrit mes tyre, ku u kapën teksa debatonin me njëri-tjetrin, duket se çifti e ka zgjidhur problemin dhe këtë na e tregojnë më mirë teksa shfaqen të lumtur në plazh.

Zbuloni më shumë foto në galerinë më poshtë!/K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.