Foto/ Parisi surprizon me veshjet nga Java e Modës

Muajit të Modës dalëngadalë po i vjen fundi, dhe për momentin po mbahet në Paris. Yjet e modës kanë dalë në pasarela, për të treguar veshjet e një vjeshte elegante. Nga Nju Jorku, Londra, Milano kemi parë gjithçka duhej rreth të rejave të fundit të modës. Tani është momenti të tregojmë disa nga veshjet më të bukura nga Java e Modës në Paris.  Në galerinë më poshtë do gjeni veshjet me stil të veçantë, nga Qyteti i Dritave./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Meta dhe Lesi takojnë Daden: Trëndafil që spikat mes trëndafilashPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.