Foto/ Pamje përrallore nga Ujëvara e Niagarës, e ngrirë

Dimri në Kanada ka ngrirë edhe Ujëvarën e Niagarës, në Ontario. Pamje përrallore ofron Niagara pas ngricave. Temperaturat në Ontario, të Kanadasë kanë rënë në -18 ° C, duke ngrirë çdo gjë. Ujëvara e Niagarës ofron tashmë përveç bukurisë natyrore edhe veçantinë e ngrirjes, e cila ka tërhequr akoma edhe më shumë turistë.

Kube të mëdha të akullit rrethe e përqark Ujëvarës së Niagarës, kanë mahnitur gjithë turistët, për bukurinë përrallore që i jep. Klikoni në fotogalerinë më poshtë për t’i parë fotot që dritare.net sjell për ju!/K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Nesër protestë te Ministria e Arsimit, Ikonomi: Nuk janë studentët, por militantët e PD-LSI

Vëmendje: Nëse këtë artikull  e keni hapur nga Facebook, për të shikuar fotogalerinë e plotë ju lutem klikoni në, www.dritare.net.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.