Foto/ Oriola Marashi thuajse nudo në plazhet shqiptare

Vip-at e kanë çelur që herët sezonin e pushimeve për këtë verë. Rrjetet sociale janë të tejmbushura me foto nga plazhet e ndryshme në Shqipëri dhe por edhe nëpër botë. Ndërkohë, postimi i fundit i Oriola Marashit, teksa po pushon në Ksamil, i ka mahnitur të gjithë. Me një peshqir të madh në kokë, por në trup thuajse e zhveshur, modelja e famshme ka treguar linjat e saj perfekte. Çfarë të themi më shumë, shikoni foton./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Foto/ E reja që u mbyt në Kanionin e Holtës kishte fituar të drejtë pune në Gjermani

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.