Foto/ Nuk janë piktura: Ky vend fantastik, ndodhet në Shqipëri

Foto të bukura nuk mund të bëhen vetëm në vende të tjera, por edhe në Shqipëri.

Më saktësisht, në Divjakë, një nga perlat e Shqipërisë, që në vjeshtë merr një pamje magjike./A.C/dritare.net

LEXO DHE :  Fevziu: Vajzat e mia dua të jetojnë jashtë, Shqipëria maskiliste


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.