FOTO/ Nihan e “Dashuri e Pafund” habit fansat me pamjen e saj!

Neslihan Atagul, ose siç njihet ndryshe si Nihan nga seriali i njohur ‘Dashuri e pafund ‘, është një figurë e dashur jo vetëm për publikun turk por dhe atë shqiptarë.Ajo menjëherë ka rrëmbyer zemrat e teleshikuesve me ëmbëlsinë dhe mënyrën origjinale të aktrimit.

Image

Në llogarinë e saj në Instagram shohim shpeshherë që Neslihan poston foto pa makiazh.Komentet e fansave janë të ndryshme, ku disa e komplimentojnë për pamjen, ndërsa disa të tjerë jo, duke i shkruar ‘ dukesh si e sëmurë’.Sidoqoftë Neslihan nuk kompleksohet aspak për tu shfaqur pa asnjë grimcë make- up në rrjete sociale./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Izraeli sulme masive ndaj forcave iraniane, në Siri

Image

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.