Foto/ Nga timoni i Ferrarit te autoblindat dhe shkopinjtë e drurit. Ja si ishte ana tjetër e protestës së sotme!

Protesta e sotme e opozitës së para Kryeministrisë ka lënë të lënduar 16 persona, mes tyre protestues, efektivë të policisë por edhe gazetarë, e ndërsa po ashtu u shënuan edhe dëme materiale në godinën e kryeministrisë dhe në afërsi të saj.

LEXO DHE :  Pesë mënyra për të planifikuar një dasmë si të vipave

Protesta 5 orëshe u mbyll ndërsa është njoftuar se në pasditen e sotme në mbledhjen PD sw zhvilluar pas protestës se protesta e së enjets do të jetë sa kjo e sotmja./A.C/dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.